AÇIK ARA FARKLA ÇIKACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli dün katıldığı grup toplantısında partililerine önemli mesajlar verdi.

CHP ve oluşturdukları ittifaka ağır yüklenen Bahçeli halen ittifakın adayını açıklamamasından yüklendi.İttifakın adayının açıklamamasının korkaklık veya masadakilerin derin bir çatlağın mı etkili olduğunu sordu.

Devam eden konuşmasında Bahçeli "Çıkarsınlar adaylarını,görsünler hanyayı konyayı demokrasi er meydanıdır bu meydana çıkmaya yüzleri olmayınların konuşmaya hakları bile yoktur" dedi.

İttifakın iddia ettiği gibi ülkemizdeki gibi bir Türkiye tablosu yoktur siyasetlerinin yalan beyan ve çürük çarık zihniyetlerle dolu olduğunu söylerine ekledi.Devam eden konuşmasında ise satır başları "üçbeş esnaf gezip fitne fücur teşrifatçılığı yapanların ipliği ikinci ele düşmüştür" dedi.

2023 yılı seçimlerine de değinen Bahçeli seçim zamanında açık ara farkla çıkacaklarını ve zillet ittifakının adayı her kim olursa olsun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan muazzam bir irade gücü ile yeniden Cumhurbaşkanı seçilecektir dedi.

Tüm hakları saklıdır. ASIR GAZETESİ