Tüm Marka ve Model Laptopların Tamiri Yapılır

Bulunduğumuz bilişim bilgisayar sektöründe tüm marka ve model laptopların tamirini yapmaktayız.

Ayrıca 2.el Yedek Parça SSD ve sistem kurulumu bakım hizmeti de sunmaktayız.

Yerinde servis olarak hizmet verdiğimiz alanda gelen arkadaşımız pandemi bitmiş dahi olsa maske ve eldiven kullanmaya özen gösterir.

Bizlere aşağıdaki müşteri hizmeti numarasından ulaşabilir whatsapp yolu ile gelecek olan arkadaşımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp yolu ile görsel ve videolu bilgisayar sorunlarınızı da gönderebilirsiniz.

Sizlere Sunduğumuz Yerinde Servis Hizmetlerimiz

sistem kurulumu

Yerinde servis olarak Windows/Mac kurulumu yapmaktayız, bu işlem bilgisayarınızın durumuna göre ortalama her iki sistem için de 1 saati almaktadır.İstemiş olduğunuz extra programlar da eklenince Ofis,Word,Excel,Google Chrome,vb gibi programlar bu süre 2 saati bulmaktadır.

program kurulumu

Program kurulumlarını size özel extra da yapabiliriz buna Microsoft Ofis Word,Excel,PowerPoint,Photoshop,Illustrator,Corel Draw,Rhino,Autocad,vb gibi sürekli kurduğumuz programları sayabiliriz.

bakım

Yerinde servis olarak Windows-Apple ürünlerinin bakım hizmetini yapmaktayız bilgisayarınızın model ve yılına göre bakım işlemi 2 saate kadar uzamaktadır.

yedek parça

Hizmet verdiğimiz bir diğer alan ise perakende satış alanı Harddisk,SSD,Laptop Ekranı,Laptop Batarya,Laptop Şarj Aleti,Laptop klavye gibi sıfır ürün sizlere sunabiliriz.

Virüs Temizleme

Virüs temizleme işleminde kullandığımız lisanslı programlar ile bilgisayarınıza bulaşan virüsleri %99 oranında başarı ile temizliyoruz.Bu işlem sırasında bilgisayarınıza lisanslı olarak antivirüs programı kurulmaktadır.

yedek alımı

Yedek alım işlemi basit veya kolay bir işlem gibi görünsede uzun ve zahmetli bir iştir sizlere 2TB ve üzeri yedek alımı yapabiliriz.

veri kurtarma

Veri kurtarma işlemi çok titizlik gerektiren bir işlemdir.Bu bir video veya resim döküman olabilir sizlere %80 oranında bir başarı ile bizleri doğru yönlendirmeniz durumunda başarı söz konusu

unutulan windows şifresi

Bilgisayarınızın windows açılış şifresini unutmanız ve windowsun açılmaması halinde sizlere bu konuda yerinde hizmet vererek sisteminizi açıyoruz.Bu işlem sırasında herhangi bir sistem kurulumu gerektirmez.Mevcut bilgisayarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlere ücret bilgisi için lütfen bizimle irtibata geçin.

GSM: 0546 681 37 30

WhatsApp : 0546 681 37 30

Tüm hakları saklıdır. ASIR GAZETESİ