Zeynep Bastık ve Tolga Akış Boşanıyor

Şarkıcı Zeynep bastık ile reklamcı Tolga Akış Temmuz ayında 3 yıllık ilişkilerini nikah masasına taşımıştı.Şimdi ise Zeynep Bastık ve Tolga Akış boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık sosyal medyayı sık kullanan ünlülerden yaptığı coverlar sosyal medya paylaşımları ve 2 milyondan fazla takipçisi bulunan hesabında paylaştığı cesur pozlar ile gündeme geliyor.

Ünlü şarkıcı sevgilisi Tolga Akış ile geçtiğimiz temmuz ayından evlenmişti ve henüz daha 1 yıl geçmeden ünlü çift boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Müzik sektöründe yıldızı hızlı parlayan Zeynep Bastık ve aynı zamanda menajeri olan reklamcı Tolga Akış'la 7 Temmuz 2021 yılında Çeşmede görkemli bir düğünde evlenmişti.

Hürriyette yer alan habere göre Zeynep Bastık ve eşi Tolga Akış evliliklerini bitirmek konusuna eşi ile anlaşmaya vardı ve Bastık Levent'teki evden ayrıldı kendisine Ulus'ta bir daire kiraladı.

Evliliklerinin henüz 1 yılı doldurmadıkları için kanunen anlaşmalı boşanma davası açamıyor çift bu yüzden temmuz ayını beklemesi gerekiyor.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından çıkan haberleri doğrularken "Birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz" dedi.

Bizden İhanet Çıkmaz
Tolga Akış ise ihanet mi sorularına şöyle yanıtladı.
"Biz evlilik işini kıvıramadık. Hiç aramız bozulmasın, tartışmayalım dedik. Mutlaka ihanet yüzünden bittiğini söyleyenler olacaktır. Ama benden de Zeynep'ten de öyle bir şey çıkmaz."

Tüm hakları saklıdır. ASIR GAZETESİ